Program simgesi: KidCare Anywhere

KidCare Anywhere iPhone için

  • Ücretsiz
  • 4.7
  • V45.1
Ücretsiz İndirme iPhone için

Ücretsiz indirmek için reklamı görüntüleyin

iPhone için Childrens Mercy Hastanesi tarafından ücretsiz bir program.

KidCare Anywhere

, kategori olarak 'Tıp' kategorisine ait olan iPhone için ücretsiz bir programdır.

En Çok Önerilen Alternatif

KidCare Anywhere Hakkında iPhone İçin

Bu uygulama 18 Ocak 2024 tarihinde Softonic'te yayınlandı ve henüz deneme fırsatımız olmadı.

Sizden bu uygulamayı denemenizi ve web sitemizde yorum bırakmanızı veya değerlendirmenizi rica ediyoruz. Bu, diğer kullanıcılarımıza çok yardımcı olacaktır!

KidCare Anywhere, iOS 16.4 veya üstü için kullanılabilir. Programın mevcut sürümü 44.1 ve sadece İngilizce olarak mevcuttur.

 0/1

Uygulama özellikleri

  • Geliştirici

  • Lisans

    Ücretsiz

  • Sürüm

    45.1

  • Güncelleme Tarihi

  • Platform

    iPhone

  • OS

    iOS 16.4

  • Dil

    İngilizce

Program diğer dillerde mevcuttur


Program simgesi: KidCare Anywhere

KidCare Anywhere iPhone için

  • Ücretsiz
  • 4.7
  • V45.1
Ücretsiz İndirme iPhone için

Ücretsiz indirmek için reklamı görüntüleyin


KidCare Anywhere hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer KidCare Anywhere denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Yorum ekle

Şunları da beğenebilirsiniz

Uygulamaları Keşfetme

Bu yazılımın kullanımı ile ilgili kanunlar ülkeye göre değişebilir. Bu kanunların aksine olması halinde programın kullanımını teşvik etmiyor veya yasaklamıyoruz.
Softonic

KidCare Anywhere güvenli mi?

Tarama sonucu: Temiz

Bu uygulama resmi App Store üzerinden doğrudan kullanılabilir. Resmi uygulama mağazaları kendi katı güvenlik standartlarını ve inceleme süreçlerini sürdürdüğünden, ek taramalar yapmak yerine güvenilir dağıtım platformlarına güveniyoruz. Doğrulanmış bir kaynaktan geldiğini bilerek güvenle indirebilirsiniz.

  • Virüs yok
  • Casus yazılım yok
  • Kötü amaçlı yazılım yok
Softonic'e olarak giriş yapıldı